Bibayim Nedir?

Bibayim Nedir?

Image

Bibayim uygulaması bir affiliate uygulamasıdır. Bibayim uygulamasında, ürün sahibi (satıcı) veya ürün satan (bayi) olarak iki rol vardır. Ürün sahibi (satıcı), ürünlerinin satışını artıracaktır. Bayi ise ürün satıp, para kazanacaktır. Ürün sahibi yani satıcı, ürünlerini bibayim uygulamasında oluşturur ve tanıtırken, ürünleri için bir komisyon belirler. Bu komisyon, ürün satışından sonra bibayim.com'a satıcı tarafından ödenecek tutarı gösterir. Böylece, satıcının ürünleri Bibayim üzerinde sergilenmeye başlar.

Ürün satmak isteyen bayi, bibayim uygulaması üzerinde, satıcı seçerek, satıcıya ait ürünleri görebilir. Bayi, satışını yapmak istediği ürünü belirledikten sonra, ürünün altındaki iconlar ile tıklayarak elde edeceği linki, istediği platformda paylaşabilir. Bayinin paylaştığı, linki tıklayan bir kişinin ürünü satın alması durumunda, bayiye satıcının vaad etmiş olduğu komisyon tutarının %89'u gelir olarak kayıt edilir. Geriye kalan %11 oranındaki komisyon bibayim.com tarafından hizmet bedeli olarak kesilecektir.

Her ayın başında, satıcılar, bayilerinin kazancını, bayilerin üye olurken belirttikleri Iban numarasına, havale ederler. Bu sayfadan bayi olabilir veya bayi olarak giriş yapabilirsiniz. Satıcı üye olmak için, bize yazın. [email protected] İyi satışlar dileriz.

;