Hakkımızda

Bi bayim hakkinda herşey.

Image
Image

Düşündük dedik ki, ürün satışı artık internetten oluyor ve insanlar ürünleri beğenirse bir birbirleri ile paylaşıyorlar, tavsiye ediyorlar, neden tavsiye ederken kazanmayalım işte bu felsefe ile yola çıktık ve bir affiliate uygulaması olarak BiBayim’i geliştirdik.

Yeni bir girişime mi imza atacaksınız? Ya da var olan markanızı internette daha bilinir bir hale getirmeyi mi amaçlıyorsunuz? BiBayim ile markanızın bayiliklerini verebilirsiniz. Eğer bir markanın bayisi olmak istiyorsanız BiBayim ile kolayca olabilirsiniz.

Peki BiBayim neden bayilik işlemlerinde daha başarılı olmanızı sağlıyor?

Çünkü;

Herşeyden önce;

BiBaym ailesine katılan herkes sermayesiz bir şekilde bayi olup ticari anlamda gelişmenin keyfini yaşıyor. Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi işimizi gerçekten severek yapmamız. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. "İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz."

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette BiBayim’i farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Zamanınız olduğunda tanışmak için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz...

;