Sıkça Sorulan Sorular

Sizden gelen sıkça soruları derleyerek hazırladık.

Ürünlerini Satacağım Satıcılar Kimler?
Bibayim sisteminde her sektörden satıcılar mevcuttur. Siz istediğiniz sektör ve firmayı seçip bayi olduktan sonra satış yapabilirsiniz. Bibayim bayileri güvenilir ve sektörde kendini kanıtlamış bilinen firmalardan oluşmaktadır.
Satıcıyım Ürünlerimi Nereden Tanımlayacağım?
Bibayim’e sistemine üye olduktan sonra ürünlerinizi panele tanımlayabilirsiniz. Panelde eklediğiniz ürünleri düzenleyebilir ve satışa kapadığınız ürünleri sonradan silebilirsiniz.
Kimler Bayi Olabilir?
Bayi olmanız için herhangi bir şarta gerek yoktur. Bayi olmadan önce bayi olmak istediğiniz firmanın sektörünü belirlemek senin için daha hızlı ve kolay ilerlemek adına doğru bir seçim olacaktır.
Nasıl Satış Yapacağım?
Bibayim panel sistemi ile bayisi olduğunuz firmaların ürünlerini platformun desteklediği sosyal medya kanalları üzerinden paylaşıp satış yapabilirsiniz.
Bibayim Avantajları Nelerdir?
Firmaysanız Bibayim sermayesiz bir sistem olduğu için herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yoktur. BiBayim ile firmanızın bayiliklerini kolay bir şekilde verip hızlıca kazanç elde edebilirsiniz. Eğer bayi olacaksanız sermaye yatırmadan sistemde kayıtlı olan firmaların bayisi olabilirsiniz. BiBayim sistemi cebinizden para çıkmadan bayi olmanızı sağlarken yapacağınız ürün paylaşımlarıyla para kazanmanızı sağlayacaktır.
Ne Zaman Komisyonlarımı Tahsil Edeceğim?
Komisyonlarınız her ayın sonunda hesabınıza otomatik olarak yatacaktır.
Kimler Satıcı Olabilir?
Bir işletme veya marka sahibi olan herkes satıcı başvuru formunu doldurarak kolayca başvuru yapabilmektedir.
Kazandığım Komisyonları Takip Edebilecek miyim?
Biayim panel sistemi sayesinde tüm kazançlarınızı kolayca görebilir ve takip edebilirsiniz. Hem web hem de mobil uygulama üzerinden Bibayim hesabınıza girip kazanç takibinizi her an yapabilirsiniz.
Online Alışveriş Sitesine Yönlendirdiğim Müşterilerimin Ürün Aldığında Benim Komisyonumun İşlediğinden Nasıl Emin Olabilirim?
Paylaştığınız her ürün linkine müşterileriniz tıklama yapıp ürünü aldığında komisyonunuz otomatik olarak hesabınıza tanımlanacaktır. Hesabınızda hangi üründen komisyon kazandığınızı görebileceksiniz.
Nasıl Bayi Olabilirim?
Markanıza ait bilgiler ile başvuru formunda kolayca bayi olabilirsiniz. Başvuru formunu doldurup bize ilettiğinizde ekibimiz başvurunuzu inceleyip tüm bilgileriniz doğru ve eksiksiz ise onay süreci başlayacaktır. Daha sonra BiBayim sisteminde bayi olacaksınız.
Satıcıyım ama Bibayim’e Entegre Olacak Bir Sistemim Yok, Ne Yapabilirim?
Bibayim ile satış yapabilmeniz için herhangi bir panele ihtiyacınız yoktur. Bibayim panelini kullanarak ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz.
;